Kraunasi...

Betonavimo technologija

Betonas ir plienas buvo pagrindinės XX amžiaus statybinės medžiagos ir panašu, kad jos nepraras reikšmės ir visame XXI amžiuje. UAB “Galjus” naudojasi ne tik optimaliais technologiniais sprendimais, bet ir yra apsirūpinusi naujausia statybine technika užtikrinančia atliktų darbų kokybę ir našumą. Grindys betonuojamos iš ne mažesnės nei C20/25 markės betono. Norint padidinti betono atsparumą ir ilgaamžiškumą naudojami arba armatūriniai tinklai arba fibros, kurios maišomos į betono mišinį.

Plieninės ar sintetinės fibros

Pridėjus į betono mišinį plieninių ar sintetinių (polipropileno, plivinilalkoholio, poliakrilnitrilo ar aramito) fibrų betonas sutvirtinamas susidarančiu armuojančiu tinkleliu. Pridėtas optimaliai paskaičiuotas fibrų kiekis ruošiant betoną:

  • Padidina betono atsparumą smūgiams; ·sumažina betono laidumą skysčiams;
  • Padidina atsparumą trinčiai;
  • Padidina betono stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Grindų užglaistymas

Suklotas betonas sutankinamas ir sulyginamas naudojant vibroliniuote. Stingstant betonui ant paviršiaus barstomi mineralinių medžiagų kietintojai. Taip pat stingstant betonui jis kelis kartus užglaistomas specialiomis rotacinėmis užtrynimo glaistyklėmis, kad būtų įgautas reikiamas paviršiaus lygumas. Galutinis betono paviršiaus užgeležinimas atliekamas metalinių sparnelių (peilių) pagalba. Supjaustytos ir elastingu hermetiku užpildytos siūlės apsaugo betonines grindis nuo galimų įtrūkimų, kurie gali atsirasti dėl temperatūros svyravimų. Kita dažna betono įtrūkimų susidarymo priežastis yra drėgmės netekimas. Betono impregnavimas akrilinės dervos tirpalu sulaiko drėgmę paviršiuje.

Susisiekite: +37068259367

[pirate_forms]